Usiluji o otevřenou, demokratickou a efektivní pravicovou politiku, která by do sebe vtáhla mnoho aktivních a zodpovědných občanů a nebyla závislá na politických podnikatelích a protislužbách. Chci přesvědčit lidi, že takové politiky má smysl se účastnit a přispět k její očistě.

V komunálních volbách jsem kandidoval, abych podpořil obrozující se ODS a nabídl svoje zkušenosti z veřejné správy doma i v zahraničí. Zvolení do Zastupitelstva městské části Brno-Líšeň považuji za čest a závazek.

Ve své činnosti zastupitele prosazuji transparentní správu městské části, snižování administrativních nákladů a více investic do veřejné infrastruktury. První dva roky mandátu jsem získával politické zkušenosti v opozičních lavicích. V létě 2016 se však rozpadla radniční koalice a nového koaličního uspořádání už se účastní i ODS. Doufám, že se nám ve zbývajícím čase podaří prosadit alespoň část z našeho programu.

Více v programu...

Chtěl bych také podpořit veřejnou angažovanost místních lidí, kteří nechtějí vstupovat přímo do politiky, a s nimi budovat komunitu pro všeobecný rozvoj Líšně. Proto jsme s přáteli založili Líšeňský občanský spolek (LOS).